Skontaktuj się: +48 609 622 783

Porady on-line

PORADY ONLINE

Nie wychodząc z domu możesz uzyskać poradę prawną od radcy prawnego lub uzyskać odpowiedź na nurtujący cię problem prawny. Koszt porady internetowej zaczyna się już od 30 zł netto. Tyle kosztuje odpowiedź na proste zagadnienia prawne, na które sam nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi. W przypadku bardziej skomplikowanych problemów koszt porady jest wyższy i może wahać się od 75 do 150 zł netto. W sprawach skomplikowanych lub wymagających dużego nakładu pracy cena może być inna od podanych.

Korzystając z formularza zadaj pytanie i dołącz ewentualnie dokumenty niezbędne do zbadania sprawy. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć, jaki będzie koszt porady prawnej. Po uzyskaniu wyceny należy wpłacić podaną kwotę na rachunek bankowy Kancelarii. Porada prawna zostanie udzielona w zależności od stopnia jej skomplikowania w ciągu 24 lub 48 godzin.

Szybki kontakt

skorzystaj z formularza

Administratorem danych osobowych Klienta korzystającego z oferty „Porady on-line” jest Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Gąsawie, ul. Żnińska 29B, 88-410 Gąsawa, tel.: 609 622 783, e-mail: kancelaria@kancelariafurmanek.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia Klientowi pomocy prawnej w formie „Porady on-line” oraz w celu archiwizacji.
W przypadku Klienta, któremu zostanie udzielona pomoc prawna w formie „Porady on-line”, podstawę przetwarzania danych stanowi Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej „Rozporządzeniem RODO”.
Dane osobowe Klienta, będą przechowywane przez okres 5 lat, począwszy od dnia przesłania do Kancelarii formularza ze zgłoszeniem udzielenia pomocy prawnej w formie „Porady on-line”.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, a także na warunkach określonych w przepisach Rozporządzenia RODO, prawo sprostowania danych, ich usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może uniemożliwić Kancelarii udzielenie porady on-line zgodnie z oczekiwaniami Klienta.